OÜ Viram on puidust akende, uste, treppide ja mööbli tootmisega tegelev ettevõte. Kuna me ei tegele masstoodangu tootmisega siis valmistame oma toodangu ainult tellimustööna.

Oma tegevust alustasime Pärnus 1994 aastal 3-mehelise kollektiivina. Alustati kitsastes tingimustes, kuid toodangumahu suurenemisega ja tööliste arvu kasvamisega tekkis vajadus suuremate ruumide järele.

Tänaseks oleme laienenud suuremasse tootmishoonesse Pärnus Videviku 3. Seal on meie kasutuses kõik vajalikud töövahendid.

Meie meeskonnas on nüüdseks piisavalt oma ala spetsialiste. Oleme alati püüdnud hoida oma toodangu kõrget kvaliteeti, kasutades hoolega valitud materjale ja keskendudes nägusale viimistlusele arvestades kliendi soovidega.

Meie peamisteks koostööpartneriteks on: Eston Ehitus, Pärnu REV, Oma Ehitus ,Gustaf, Restor ja paljud teised firmad. Suure osa meie klientidest moodustavad ka erakliendid, nii Pärnumaalt kui ka mujalt Eestist. Oleme täitnud tellimusi ka naaberriikidesse.

Suurimad objektid, kuhu on oleme valmistanud avatäiteid on Pärnus: Kuninga tn. 13 asuva maja välisuksed, siseuksed, trepp, aknad, karniis, piirdeliistud ja ornamendid, Aisa tn. 52 asuva eramu välisuksed, aknad ja sarikaotsad, Pärnu kohtumaja siseuksed jne.

Mujal Eestis: Jõhvis asuva Ida-Virumaa Keskkonnateenistuse büroohoone ja labori siseuksed, Tallinnas Kohtu 2, Piiskopi 2, Pikk Jalg 16 asuva hoonetekompleksi siseuksed, Väänas asuva Vääna Mõisa siseuksed jne.

Küsi pakkumist.

   OÜ VIRAM-pakume oma klientidele ainulaadseid lahendusi.